Dárek ZDARMA ke každé objednávce nad 200,- kč / SLEVY až 60% na akční výrobky!

Atmos Lab

Atmos Lab Příchuť

Příchuťe určené pro ochucování vlastních e-liquidů od řeckého výrobce Atmos Lab. Tyto příchutě pro míchání vlastních e-liquidů pocházejí čistě z Evropské unie. Nejsou zde pouze vyráběny, ale také suroviny pro jejich přípravu jsou dodávány přímo z Řecka. V Evropské unii platí velmi přísná pravidla pro práci s chemikáliemi a jejich bezpečnost, to je také jeden z důvodů, proč Atmos Lab používá k výrobě svých příchutí čistě řecké suroviny té nejvyšší jakosti. Zajistí tím ty nejlepší možné ingredience, kontrolovanou produkci a laboratorní dohled nad každým výrobkem.

Atmos Lab se snaží vyrábět ty nejkvalitnější výrobky. To dokazují nejen použitými materiály, ale i výrobními postupy, které dodržují ta nejpřísnější pravidla. Není tak divu, že se Atmos Lab stala první e-liquid laboratoří s certifikátem mezinárodního standardu ISO 9001:2008 a patří mezi jednu z nejvýznamnějších firem v oblasti e-liquidů, bází a příchutí v Řecku.

Atmos Lab příchutě neobsahují žádné alergeny, lepek, geneticky modifikované organismy, cukr ani jiné případně škodlivé látky. Nenajdete v nich diacetyl, nitrosaminy, pentanodione a další podezřelé látky. K zajištění té nejvyšší možné kvality jsou příchutě a e-liquidy Atmos Lab každý měsíc testovány v toxikologických laboratořích na lékařských univerzitách v Thesálii a na Krétě.

Společnost Atmos Lab se také účastnila zatím nejrozsáhlejší studie elektronických cigaret vedené předním odborníkem na danou problematiku Dr. Farsalinosem.

Doporučená koncentrace roztoku: 3-5%
Doporučená doba zrání: 2 týdny

Výrobce: Atmos Lab (Řecko)

atmos-lab-logo

 

Nejprodávanější

119
1691119169
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • ostruzina-blackberry-atmos-lab-prichut-pro-michani-vlastnich-liquidu Akce Min. - 2% po registraci Od 2Ks -10% po registraci Kód: 994926
  Atmos Lab 10 ml Ostružina
  Značka: Atmos Lab Záruka: 2 roky
  Atmos Lab 10 ml Ostružina Blackberry Atmos Lab příchutě pro míchání vlastních e-liquidů...

  Původně: 199 Kč
  Ušetříte: 80 Kč (–40 %)

  119 Kč
 • tabakova-prichut-apache-atmos-lab-prichut-pro-michani-vlastnich-liquidu Akce Min. - 2% po registraci Od 2Ks -10% po registraci Kód: 994924
  Atmos Lab 10 ml Apache
  Značka: Atmos Lab Záruka: 2 roky
  Atmos Lab 10 ml Apache Atmos Lab příchutě pro míchání vlastních e-liquidů pocházejí čistě z...

  Původně: 199 Kč
  Ušetříte: 30 Kč (–15 %)

  169 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.