Sleva 10 % po registraci na 1 objednávku / Dárek ZDARMA ke každé objednávce nad 200,- kč, 8 EUR / SLEVY až 60 % na akční výrobky!

Elektronické cigarety Vandy Vape Pulse AIO V2

Elektronická cigareta Vandy Vape Pulse AIO V2.Hledáte kompaktní a výkonný vape mod, který uspokojí jak začátečníky, tak i zkušené vapery? Pak je Vandy Vape Pulse AIO V2 ideální volbou pro vás. Tato inovativní sada typu "všechno v jednom" (all-in-one) v sobě snoubí kompaktní design, intuitivní ovládání a širokou škálu funkcí, čímž se stává perfektním společníkem pro vapování kdekoli a kdykoli.

Srdcem Pulse AIO V2 je vyměnitelná baterie typu 18650 (není součástí balení), která dodává tomuto modu maximální regulovatelný výkon až 80W. Díky inovativnímu voděodolnému čipsetu PCBA IP67 se tak můžete těšit na propracované výstupní težimy VW, TC (SS, Ti, Ni), BP, VV, plynulé a stabilní napájení, ať už preferujete vaping s nízkým odporem pro objemnou tvorbu páry DL i RDL, nebo s vysokým odporem pro utažený MTL vaping. Pulse AIO V2 se pyšní intuitivním ovládáním pomocí jednoho tlačítka a přehledného OLED displeje, na kterém naleznete informace o aktuálním nastavení výkonu, napětí, odporu a zbývající kapacitě baterie. Pro ještě větší komfort je k dispozici i trojnásobný klik pro uzamčení/odemknutí zařízení. Ať už jste zkušený vaper, který hledá kompaktní a výkonný mod, nebo začátečník, který se teprve s vapováním seznamuje, Vandy Vape Pulse AIO V2 je ideální volbou pro vás. Díky své všestrannosti, intuitivnímu ovládání a široké škále funkcí vám Pulse AIO V2 zaručí ten nejlepší vapingový zážitek.


Your SEO optimized title page contents PageRank