Dárek ZDARMA ke každé objednávce nad 200,- kč / SLEVY až 60% na akční výrobky!

Smoktech G-Priv 3 230W TC Grip SET - Black

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 • 1 z 16
 
Vysoce výkonný Grip s celkovým výkonem až 230W, Clearomizer Smok TFV16 5ml, dotykový displej, na baterie 18650, USB-C nabíjení
2 399 Kč
Kód produktu 6940695637386
Značka Smoktech Co., Ltd.
Kategorie SMOKTECH G-PRIV 3 Grip TC230W
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

A je tady opět další ze série dotykových Modů od společnosti Smoktech, tentokrát nesoucí chronologické označení G-Priv 3. Novinek, oproti předchozím verzím, je opravdu dost. Pojďme se na něj podívat podrobněji.

Největší změnou asi prošel samotný dotykový HD displej, který je plně barevný s úhlopříčkou 2,4" a najdete na něm opravdu vše potřebné, co pořádný Vaper potřebuje. Ať jsou to samotné presety předehřívání v režimu výkonu (Soft, Normal, Hard, Max.) s možností plynulé změny výkonu 1-230W , tak podrobné nastavení v režimu TC, kde si pohodlně nastavíte teplotu pro různé spirály, i samotný TCR součinitel pro různé materiály, ze kterých jsou spirály vyrobeny. Dále si můžete nastavit maximální počet potažení a zároveň se dozvíte, kolikrát jste již potáhli, což ocení uživatelé, kteří chtějí mít své vapování pod kontrolou. Celé zobrazení displeje si můžete přepnout do několika barevných provedení, kde si zároveň můžete nastavit dobu podsvícení displeje. Zařízení si můžete také zabezpečit pomocí hesla, například proti nechtěnému použití dětmi, či jinou osobou. Veškerá tato nastavení i samotný výkon řídí moderní IQ-G chipset, který zároveň nabízí celou řadu ochranných mechanismů, jakými jsou například ochrana proti zkratu, automatická deaktivace žhavení při nechtěném dlouhém stisku 10 sec., inteligentní rozpoznání použitého odporu atomizéru, ochranu proti přehřátí aj.

Samotnou kapitolu pak představuje Nízkoodporový Tank clearomizer Smok TFV16 Lite, který je součástí tohoto setu. Clearomizer Smoktech TFV16 disponuje objemem celých 5ml zásobního prostoru pro e-liquid. Zároveň s tímto clearomizerem přichází zcela nové žhavící hlavy nesoucí stejné označení TFV16, které jsou osazeny hitem poslední doby, a to Mesh spirálkami, díky kterým se dá dosáhnout opravdu velké produkce páry. Samozřejmostí je pak možnost regulace přívodu vzduchu. Průchod může být také téměř celkově uzavřen. Díky tomu to provedení je Smok TFV16 primárně určen pro oblíbený styl přímého potahování DL, nicméně v kombinaci se správně zvolenou žhavící hlavou a při vyšším omezení přívodu vzduchu lze snadno použít i pro klasický styl MTL, kdy potahujete jako z klasické cigarety. Plnění e-liquidem je rovněž velmi praktické a probíhá pootočením horní části clearomizeru proti směru hodinových ručiček, kde se skrývá samotný otvor pro plnění.

Samotný Grip je uživatelsky velmi přívětivý a skvěle padne do ruky. Nabízí naprosto neskutečný výkon až 230W, což v kombinaci s dobře zvolenou žhavící hlavou zaručuje tvorbu hustého dýmu a uspokojí tak tedy i nejnáročnější uživatele elektronických cigaret. Grip Smok G-priv 3 pohání dvě baterie typu 18650 (nejsou součástí setu), které by měly, chcete-li dosahovat stabilně vysokých výkonů alespoň 20A

V tomto setu naleznete hned dvě TFV16 žhavící hlavy. Obě jsou vybaveny mesh spirálou, kdy jedna je s odporem 0,2Ω a jednu mesh spirálu, druhá je s odporem 0,15Ω a je vybavena hned dvěmi mesh spirálami. Obě tyto žhavící hlavy jsou primárně určeny k příméhu potahování do plid (DL).

O nabíjení Gripu G-priv 3 se postará moderní USB-C konektor, který je schopen dodávat po dobu nabíjení výkon až 2A a zároveň se nemusíte starat o to, v jaké pozici má být konektor zasunut do zařízení. K zapnutí a vypnutí zařízení dochází dnes již klasickým 5-ti klikem na hlavní tlačítko a 3-klikem pak lze zařízení bezpečně uzamknout proti nechtěnému sepnutí, například pokud zařízení přenášíte v kapse.

  


Klíčové vlastnosti

 • Dotykový HD displej
 • Vyměnitelné baterie 18650 (nejsou součástí)
 • Clearomizer Smok TFV16 v setu
 • Vysoký výkon

 

HD Oled displej na Smoktech G-Priv 3

HD OLED displej

Největší změnou asi prošel samotný dotykový HD displej, který je plně barevný s úhlopříčkou 2,4" a najdete na něm opravdu vše potřebné, co pořádný Vaper potřebuje. Celé zobrazení displeje si můžete přepnout do několika barevných provedení, kde si zároveň můžete nastavit dobu podsvícení displeje.

 


 

Nekompromisní výkon

G-priv 3 nabízí naprosto neskutečný výkon až 230W, což v kombinaci s dobře zvolenou žhavící hlavou zaručuje tvorbu hustého dýmu a uspokojí tak tedy i nejnáročnější uživatele elektronických cigaret. 

Nekompromisní výkon Smoktech G-Priv 3

 


 

Propracovaný Chipset IQ-G

Zařízení si můžete také zabezpečit pomocí hesla, například proti nechtěnému použití dětmi, či jinou osobou. Veškerá tato nastavení i samotný výkon řídí moderní IQ-G chipset, který zároveň nabízí celou řadu ochranných mechanismů, jakými jsou například ochrana proti zkratu, automatická deaktivace žhavení při nechtěném dlouhém stisku 10 sec., inteligentní rozpoznání použitého odporu atomizéru, ochranu proti přehřátí aj.

 

Propracovaný chipset Smoktech G-Priv 3

 


 

Parametry a specifikace Modu G-priv 3


Modelové označení (Typ, model) Smoktech G-priv 3

Barva Černá

Rozměry Gripu 54mm x 28mm x 85mm

Nastavitelný výkon 1-230W

Nastavitelná teplota 100°C-315°C / 200°F-600°F

Způsob ovládání Dotykový displej

Podporované režimy VW, TC, TCR, Puff, My mode

Podporovaný odpor TC 0,05Ω-2,0Ω

Podporovaný odpor VW 0,1Ω-2,5Ω

Typ baterie 2 x 18650 (není součástí)

Způsob nabíjení USB-C

Doba nabíjení Dle použité baterie

Nabíjecí proud až 2A

 

Parametry Clearomizeru TFV16


Modelové označení (Typ, model) Smok TFV 16

Materiál Nezerová ocel + pyrex

Způsob uchycení / závit 510

Způsob plnění e-liquidem Horní plnění

Regulace přívodu vzduchu Spodní

Druh žhavících hlav Smok TFV 16

 

Rychlé nabíjení

O nabíjení Gripu G-priv 3 se postará moderní USB-C konektor, který je schopen dodávat po dobu nabíjení výkon až 2A a zároveň se nemusíte starat o to, v jaké pozici má být konektor zasunut do zařízení. K zapnutí a vypnutí zařízení dochází dnes již klasickým 5-ti klikem na hlavní tlačítko a 3-klikem pak lze zařízení bezpečně uzamknout proti nechtěnému sepnutí, například pokud zařízení přenášíte v kapse.

 

Rychlé USB-C nabíjení Smoktech G-Priv 3

 


Obsah balení

 • 1x Box mod Smok G-priv 3 230W
 • 1x Clearomizér TFV16 Lite
 • 1x Žhavící hlava TFV16 Lite Conical Mesh 0,2ohm
 • 1x Žhavící hlava TFV16 Lite Dual Mesh 0,15ohm
 • 1x Náhradní Pyrexové tělo
 • 1x USB-C nabíjecí kabel
 • Příslušenství

 

 


Podobné produkty

Hmotnost 0.001 kg
MTL - pusa-plíce / DL - přímo do plic (?) MTL / DL - použitelné pro oba typy kouření v závislosti na ohmech žhavící hlavy
Barva Black
Celková délka 85 mm
Celková šířka 54 mm
Kapacita baterie Není součástí
Kapacita e-liquidu 5 ml
Možnosti nabíjení USB-C
Náustek Kulatý
Závit baterie 510

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.