Dárek ZDARMA ke každé objednávce nad 200,- kč / SLEVY až 60% na akční výrobky!

SMOKTECH Mag Mod

Odjistit a stisknout! Novinka SMOK Mag Mod zdařile imituje klasickou automatickou pistoli a ergonomický design tohoto gripu si ihned zamilujete. Výborně se drží v ruce a od žhavení se nebudete chtít odtrhnout.
 
Také vám někdy připadalo, že žhavení u gripu připomíná střelbu? SMOK Mag Mod vás v tomto dojmu utvrdí a vysvětlí vám proč. Ve spodní části modu naleznete slot pro dvě baterie typu 18650. Vedle žhavícího tlačítka se nachází speciální tlačítko pro vysunutí zásobníku na baterie. Přesně imituje klasickou pistoli a zásobník. Po vložení dvou baterií můžete zásobník opět zasunout zpět do těla modu s přesným charakteristickým zvukem a cvaknutím.
 
Výkon a všechny potřebné parametry si nastavíte na přehledném displeji na bočním panelu. Pak už stačí jen uchopit mod v ruce a ukazováčkem stisknout velké žhavící tlačítko. Mezi funkcemi gripu potom nechybí nastavení teplotních režimů, stejně jako vysoký výkon v režimu VW. Ten dosahuje maximální hodnoty až 225 W. SMOK Mag je jedinečný mod, který dokonale snoubí kvalitní zpracování, originální design, vysoký výkon a pokročilé funkce.
 

Nejprodávanější

1499
1500114991500
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.