Dárek ZDARMA ke každé objednávce nad 1200,- kč / SLEVY na akční výrobky!
Nemůžete vyplnit toto pole

Náhradní pyrexové tělo pro Tobeco Kayfun Mini V3

Náhradní pyrexové tělo Tobeco Kayfun Mini V3 je kompatibilní se stejnojmenným clearomizérem. Objem tohoto skla je 2 ml. Sklo lze použít v případě rozbití, nebo poškození stávajícího skla. Tělo je vyrobeno z kvalitního borosilikátového skla, které výb...více v detailním popisu.
Můžeme doručit do:
2.2.2026
Možnosti doručení
Skladem (5 ks)
Kód: V-SN-ND-1769
Značka: Tobeco
99 Kč –10 % 89 Kč
Kategorie: Náhradní skla - Tebeco
Hmotnost: 0.01 kg
Náhradní pyrexové tělo pro Tobeco Kayfun Mini V3
Novinka
99 Kč –10 %

Náhradní pyrexové tělo Tobeco Kayfun Mini V3 je kompatibilní se stejnojmenným clearomizérem. Objem tohoto skla je 2 ml. Sklo lze použít v případě rozbití, nebo poškození stávajícího skla. Tělo je vyrobeno z kvalitního borosilikátového skla, které výborně odolává vysokým teplotám uvnitř tanku.

Objem: 2 ml
Vnitřní průměr: 14 mm
Vnější průměr: 17 mm
Délka: 22 mm
Materiál: borosilikátové sklo (pyrex)
Balení: 1ks
Kompatibilita:
- Tobeco Kayfun Mini V3

Upozornění: Náhradní tělo je určeno výhradně pro model atomizéru, jehož název je uveden v popisu produktu. Uvedené rozměry skla jsou pouze orientační a není zaručena kompatibilita s jinými modely atomizérů, byť se mohou rozměrově shodovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Your SEO optimized title page contents PageRank