Sleva 10 % po registraci na 1 objednávku / Dárek ZDARMA ke každé objednávce nad 200,- kč, 8 EUR / SLEVY až 60 % na akční výrobky!

Air Factory

Série úžasných příchutí od amerického výrobce Air Factory nabízí rozmanitou nabídku skutečně bohatých a chuťově výrazných aromat. Sušenky, cukrovinky nebo krém, sladké i ovocné tóny, Air Factory si zamilujete už při prvním potahu, při kterém vaše chuťové pohárky zaplaví vlna věrné a šťavnaté chuti, která s vámi zůstane po dlouhou dobu. Air Factory příchutě jsou navíc v Shake and Vape balení, takže je stačí pouze dolít bází, pořádně protřepat a můžete rovnou vapovat.

Již od svého založení v roce 2016 se značka Air Factory zařadila mezi nejvyhledávanější výrobce prémiových e-liquidů a příchutí. Prvotřídní příchutě, dokonale namíchané recepty a kvalitní výroba zaručují vynikající výsledný produkt, který si dlouhodobě drží stálou úroveň. Air Factory si rychle oblíbili v USA a v mnoha dalších zemích po celém světě, nyní je na čase, abyste si tato vynikající aromata vychutnali také vy.

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Žádné produkty od výrobce Air Factory nebyly nalezeny....