Sleva 10 % po registraci na 1 objednávku / Dárek ZDARMA ke každé objednávce nad 200,- kč, 8 EUR / SLEVY až 60 % na akční výrobky!

Cartridge a Pody VOOM

Cartridge a Pody VOOM.Hledáte způsob, jak si vychutnat lahodnou a osvěžující chuť e-liquidu, bez nutnosti složitého dolévání a přípravy? Pak jsou pro vás cartridge a pody VOOM ideální volbou! Tyto inovativní produkty vám přináší dokonalé spojení chuti a pohodlí, ať už se nacházíte kdekoli.

Cartridge VOOM jsou klasické i předplněné kapsle, které obsahují vše potřebné pro dokonalý zážitek. Stačí je vložit do kompatibilního zařízení VOOM a stisknout tlačítko. Během několika sekund si tak můžete vychutnat lahodný a osvěžující e-liquid bez nutnosti míchání, odměřování nebo čištění. Cartridge VOOM jsou dostupné v široké škále chutí, takže si každý najde tu svou oblíbenou. Vyberte si z klasických ovocných a kolových příchutí, nebo vyzkoušejte něco netradičního a exotického.

Cartridge a pody VOOM jsou vyrobeny z vysoce kvalitních PCTG materiálů. V případě přednaplněných Podů jsou připravovány z prvotřídních ingrediencí a neobsahují žádné umělé příchutě ani barviva.


 

Nejprodávanější

95
209195209
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem