Sleva 10 % po registraci na 1 objednávku / Dárek ZDARMA ke každé objednávce nad 200,- kč, 8 EUR / SLEVY až 60 % na akční výrobky!

Elektronické cigarety OXVA Xlim SE 2

Elektronická cigareta OXVA Xlim SE 2

Vysoká uživatelská přívětivost a příjemné rozměry. To jsou hlavní přednosti celé řady Xlim. Stejně tak je tomu i v případě druhé generace modelu Xlim SE. Model Xlim SE 2 se pyšní kompaktní, podlouhlou konstrukcí s celkovými rozměry 112,7 x 24,2 x 14 mm. Jeho hrany jsou zaoblené, což usnadňuje a zpříjemňuje jeho držení. Díky konstrukci z hliníkové slitiny váží model Xlim SE pouhých 44,5 gramů.

OXVA Xlim SE 2 Pod je elektronická cigareta typu MTL a RDL, která nabízí vynikající poměr ceny a výkonu. Je vybavena baterií o kapacitě 1000 mAh, která zajišťuje dostatek výdrže na celý den. Pod Cartridge má objem 2 ml a je kompatibilní s cartridgemi řady Xlim. Ty jsou dostupné v různých odporech, takže si můžete vybrat takovou, která vám nejlépe vyhovuje nejlépe. Na výběr máte ze dvou možností spínání potahu, a to jak automatického, tak i manuálního. OXVA Xlim SE 2 umožňuje nastavení výstupního výkonu v rozmezí 5 - 30 W a plynulou regulaci Airflow. OXVA Xlim SE 2 Pod přichází s inovativní funkcí hlasových pokynů. Ty vám poskytnou neustálý přehled o stavu baterie, nastaveném výkonu a případných problémech. Hlasové pokyny lze samozřejmě kdykoliv vypnout, a pokud si přejete, můžete se spolehnout na tradiční LED indikaci.

MTL potah je podobný klasickému kouření cigaret. Je charakteristický silným, nikotinovým podáním a mírnějším množstvím páry. MTL potah je vhodný pro uživatele, kteří hledají vynikající podání chuťi a podobný pocit, jako je užívání klasických cigaret. OXVA Xlim SE 2 Pod je skvělá volba pro uživatele, kteří hledají elektronickou cigaretu typu MTL s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.


 

Nejprodávanější

549
5691549569
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem