Sleva 10 % po registraci na 1 objednávku / Dárek ZDARMA ke každé objednávce nad 200,- kč, 8 EUR / SLEVY až 60 % na akční výrobky!

Elektronické cigarety SMOK NOVO Master

SMOK Novo Master Pod Kit je elegantní a stylová elektronická cigareta pro klasické šlukování. Vyniká svým moderním designem, který oceníte nejen doma, ale také ve společnosti. Celkové rozměry jsou 107,5 x 24,5 x 16,7 mm, což zajišťuje pohodlné držení v ruce a snadné přenášení. V jádru e-cigarety se nachází integrovaná baterie o kapacitě 1000 mAh. Díky tomu nabízí Novo Master dlouhou výdrž a stabilní chod. Baterii můžete pohodlně dobíjet prostřednictvím portu USB-C ve spodní části. 

SMOK Novo Master Pod Kit nabízí dvě metody spínání potahu. Můžete tak využít oblíbené automatické spínání, případně můžete zvolit pro sepnutí žhavení žhavící tlačítko. Toto tlačítko potom slouží také pro zapnutí a vypnutí e-cigarety, nebo pro nastavení výstupního režimu. U modelu SMOK Novo Master Pod Kit máte na výběr hned dva režimy výstupu. Pro milovníky výraznější chuti a větší produkce páry je připraven režim Boost. Pokud hledáte jemný potah a menší produkci, můžete zvolit klasický režim Standard. SMOK Novo Master Pod Kit je vynikajícím přírůstkem do rozsáhlé rodiny zařízení Novo, který ocení všichni příznivci klasického šlukování.


 

Nejprodávanější

109
5391109539
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem