Sleva 10 % po registraci na 1 objednávku / Dárek ZDARMA ke každé objednávce nad 200,- kč, 8 EUR / SLEVY až 60 % na akční výrobky!

Elektronické cigarety SMOK Solus G

SMOK Solus G Pod KitSMOK Solus G Pod Kit je moderní a snadno použitelná e-cigareta pro klasické šlukování. Podlouhlé tělo se velice příjemně drží v ruce a s celkovými rozměry 111.5 x 24 x 16.1 mm nebudete mít problém ani s jejím uskladněním a přenášením. V jádru najdete integrovanou baterii s kapacitou 700 mAh pro mnohahodinové používání. V případě potřeby si můžete baterii kdykoliv opětovně dobít prostřednictvím portu USB-C.

Žhavení probíhá u modelu SMOK Solus G Pod Kit zcela automaticky ihned po potažení z náustku. E-cigareta si vše nastaví automaticky, takže se nemusíte obávat jakéhokoliv složitého nastavení. Cartridge můžete na tělo nasadit jedním ze dvou směrů, přičemž každý směr přináší rozdílnou tuhost potahu. SMOK Solus G Pod Kit je vyroben z kvalitních materiálů a splňuje všechny bezpečnostní standardy. SMOK Solus G Pod Kit se představuje v moderních a futuristických barevných variacích, z nichž si zaručeně vybere každý.


 

Nejprodávanější

359
3691359369
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem